Освітні послуги

Допомога у написанні дипломних, курсових, контрольних робіт та рефератів.

Детальніше
Освітні послуги.

Видавництво

Друк методичної літератури, посібників, та довідників за економіко-обліковим напрямом.

Детальніше
Видавництво

Навчальні курси

Курси з бухгалтерського обліку, аудиту, економіки, фінансів, менеджменту, маркетингу, аналізу, оподаткування та інші.

Детальніше
Навчальні курси

Гарантії

Гарантії на виконання студентських робіт


1. Навчальний центр «Аргоніта» є зареєстрованим в установленому порядку суб’єктом підприємницької діяльності, метою діяльності якого є надання бухгалтерських та освітніх послуг.

2. Всі роботи виконуються фахівцями з вищою освітою, з досвідом роботи.

3. На кожну роботу надається консультаційний супровід.

4. Після отримання роботи ви маєте можливість звернутися за виправленнями помилок або недоліків, виявлених після перевірки вашим викладачем.

5. Уважно виберіть і повідомте нам тему роботи. Краще кілька тем на вибір, тоді ми зможемо вибрати найбільш оптимальний варіант (за вартістю і за термінами).

6. Доопрацювання виконується безкоштовно в тому випадку, якщо не потрібно відступатися від плану чи структури роботи, представлених при оформленні замовлення. У разі доопрацювання роботи ми можемо попросити вас надати рецензію від викладача. Всі нарікання з приводу якості робіт ми приймаємо тільки за наявності рецензії викладача.

До безкоштовних доопрацювань письмових робіт НЕ відносяться доопрацювання, пов’язані з:

7. Якщо зауваження до виконаної роботи суперечать початковим вимогам (змінено план, тема, обсяг та ін.), то виправлення вносяться замовником самостійно, або за додаткову оплату.

8. Замовляючи роботи у нас, ви отримуєте всі необхідні гарантії, і в разі виникнення будь-яких труднощів можете розраховувати на нашу всебічну допомогу.

9. Виконане замовлення ви отримуєте в електронному та/або роздрукованому вигляді. Електронна копія висилається на вашу електронну пошту або записується на електронний носій.

10. Якщо ви виявили в роботі явні чи удавані недоліки і вирішили їх виправити самостійно, то ці дії не є підставою для повернення частини вартості роботи.

11. Захист роботи здійснюється вами самостійно. Якщо робота була допущена до захисту, то низька оцінка, отримана на захисті, не є підставою для повернення грошей.

12. Кожна робота пишеться індивідуально і існує в єдиному екземплярі.

13. Також, у нас є можливість укладення договору: роблячи замовлення й отримуючи роботу, відповідно до українського законодавства, ви укладаєте письмовий договір (за бажанням).

14. Терміни виконання роботи ви встановлюєте самостійно при замовленні. При підтвердженні замовлення ми заносимо дату в спеціальну форму і чітко відслідковуємо хід виконання роботи. По мірі виконання замовлення, можна зв’язатися з нами зручним для вас способом і дізнаватися про те, як просувається виконання замовлення. Коли замовлення виконано, ми зв’язуємося з вами і домовляємося про зустріч (або спілкуємося в електронному режимі).

15. У разі відмови Замовника від послуг Виконавця аванс в розмірі 50% не повертається (за умови, що робота знаходиться на стадії виконання або виконана). У разі повернення грошей за виконану роботу з яких-небудь причин, гроші за терміновість виконання роботи не повертаються.

16. Ми не беремося за будь-яку роботу. Якщо ми з яких-небудь причин не можемо виконати роботу, ми просто за неї не візьмемося.

17. По роботах, виконаних на замовлення, гарантована їх конфіденційність.

18. Кожну письмову роботу ми перевіряємо на відповідність первинним вимогам щодо оформлення, відповідності темі, змісту.

19. Просимо звернути увагу, що написання робіт на замовлення – це творча праця і більшою мірою залежить від ідеї автора. Фахівці, які виконують роботи, не тільки втілюють свій задум, а й ґрунтуються на тих відомостях, які ви надаєте при замовленні.

20. Ми несемо відповідальність за якість роботи, її індивідуальність, але не за здачу її викладачу. Рекомендуємо вам не тільки читати матеріал, але й докладно вникати в його суть, щоб бути готовим відповісти на питання викладача.

21. Ви несете відповідальність за надання відомостей по замовленню. Будьте уважні, вказуйте повні вимоги до роботи (план, структура, список літератури тощо), згідно з якими ми і будемо виконувати замовлення.

22. Ми не несемо відповідальність за ваші стосунки з викладачем у разі упередженого ставлення з його боку або необґрунтованої відмови прийняти роботу.

23. Ми всіма силами намагаємося допомогти, але повною мірою успіх і здача (захист) роботи залежить тільки від вас.

24. Для виключення помилок переконливо просимо вас повідомляти всі вимоги викладача докладно. Хочемо звернути увагу на те, що вимоги до роботи приймаються до початку виконання роботи, а не після її завершення. Тому, постарайтеся серйозніше поставитися до подачі замовлень, щоб не склалася ситуація, коли замовлення виконано, а ви виявляєте, що воно не відповідає вимогам, що пред’являються викладачем. За надання вами не точних або помилкових даних, вимог до роботи ми відповідальності не несемо — будьте уважні!

Зверніть увагу: