Освітні послуги

Допомога у написанні дипломних, курсових, контрольних робіт та рефератів.

Детальніше
Освітні послуги.

Видавництво

Друк методичної літератури, посібників, та довідників за економіко-обліковим напрямом.

Детальніше
Видавництво

Навчальні курси

Курси з бухгалтерського обліку, аудиту, економіки, фінансів, менеджменту, маркетингу, аналізу, оподаткування та інші.

Детальніше
Навчальні курси

Реферат

РефератРеферат  — це доповідь (усна чи письмова) на певну тему, в якій зібрана інформація з одного або, найчастіше, з декількох джерел. Іноді рефератом буває виклад або осмислення змісту книги, наукової роботи і т.д.

Існує два види рефератів. Вони діляться на репродуктивні та продуктивні. У першому виді — репродуктивні реферати — відображається те, що містяться в первинному тексті, тобто зміст. Продуктивний реферат може містити особисто думку або осмислення цієї теми.
У свою чергу репродуктивні реферати ділять ще на два види: реферат-резюме і реферат-конспект. Основні положення та думки окремої теми містяться в рефераті резюме. А додаткові відомості, результати досліджень та фактичну узагальнену інформацію може містити реферат-конспект.
Продуктивні реферати ділять на реферат-огляд і реферат-доповідь. В рефераті-огляді міститься інформація з різних джерел і різні думки з обговорюваного питання. В рефераті-доповіді, крім аналізу інформації з першоджерела, знаходиться об’єктивна оцінка проблеми. На відміну від реферату-огляду цей реферат більш розгорнутий.

Ви можете замовити у нас виконання реферату.